• TEL: 0212 433 26 66
  • Email satis@yurtbranda.com

Korunma Amaçlı Brandalar

Korunma Amaçlı Brandalar

ARAÇ İÇİ ŞEFFAF BRANDA İÇİN ÖZYURT BRANDA FUAT BEYLE İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ 0532 473 84 58 /0212 435 74 04

Dünyada salgın olarak baş gösteren corana virüsü ülkemizdede yaygın olarak görünmeye başlamşıtır. devletimiz her ne kadar önlemini almış olsada biz bireylerde kendi önlemizi almak durumundayız ÖZYURT BRANDA olarak bu önlemler konusunda müşterilerimize yardımcı olamaya çalışmaktayız….

Bu önlemler kapsamında firmamız imalata aldıgı yeni ürünlerimiz mevcuttur bu ürünler hakkında aşagıda detaylı bilgi verilmektedir.

Otobüs ve servis araçları müşteri şöfer ara bölmesi

Her ne kadar vatandaşlarımız mümkün oldugu kadar evlerinde kalsada bir çok insan işlerine devam edebilmek için servislerle işlerine gidip gelmektedirler.Gün içinde bir çok insanın kullandıgı servisler iett otobüsleri ve halk otobüsleri şöferleri işi geregi bir çok insanla temas etmektedirler. Bu sebeble araç şöförleri corona virüsü tehlikesine karşı karşıya gelmektediler. Firmamız bünyesinde üretilen özel şeffaf araç bölme brandası sayesinde yolcu ve şöför bölümü şeffaf fermuarlı branda ile kapnmaktadır. Bu sayede yolcu ve şöfer bölümü bagımsız bölümlere ayrılmaktadır. Şöför dışardan gelen tehlikelere karşı kendini korumaya almış olacaktır.Brandanın şeffaf olması sebebiyle arka tarafı rahatlılık görebilmektedir.

Eczane Şeffaf Ara Bölme

İş geregi bir çok hasta insanla temas eden eczacılarımız hastalarla aralarında belli bir mesafe koymaları için şeffaf ara bölme brandasını tercih etmektedirler Bu branda sayesinde eczacı hasta arasında bir set oldugu için içeri giren hastalaların eczacının kullandıgı alanla teması minimüm seviye indirilmektedir.Eczacının kullandıgı alan müşteri bölümü ile şeffaf branda ile kesilip sadece ilaç ve ücret alacak kadar acık alan bırakılmaktadır.

eczane ara bölme
eczane ara bölme

Acil Sağlık Kabini

Hastanelerin acil servizlerine gelen corona virüs vakalarını belli bir süre bekletmek amacıyla kullandıkları özel seffaf sağlık kabinleridir.Acil olarak gelen hastalar içerdeki yaşanan yogunluktan dolayı belli bir süre müşade altında bekledikleri süre için kullanılan özel brandadır.

CORONO VİRÜS KABİNİ
CORONO VİRÜS KABİNİ
CORONO VİRÜS KABİNİ
CORONO VİRÜS KABİNİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir