• TEL: 0212 433 26 66 TEL:0212 435 74 04
  • Email satis@yurtbranda.com

Fermuarlı Şefffaf Branda

                                                   YURT GROUP BRANDA ŞEFFAF BRANDA İMALATCISI

ŞEFFAF BRANDA

Yurt group branda olarak şeffaf  tente branda imalatı yapmaktayız.Şeffaf tente branda iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.şeffaf branda müşteri istegi dogrultusunda farklı renklerde ve modellerde hazırlanmaktadır. yan kısımları açılır kapalır fermarlı olup gerek duyulması halinde komple açılmaktadır.şeffaf tente branda cafelerde teraslarda lokantalarda bahçelerde  iç ve dış mekanlarda doga olaylarından korunmak amacıyla kullanılmaktadır. şeffaf tente branda kumaşları kalınlıklarına göre farklılık göstermektedir.

branda çalışmalarımızda müşteri istegi doğrultusunda orta kısım şeffaf çadır branda yan kısımları müşteri tercih rengine göre renkli tır brandası olmaktadır.şeffaf tente branda  fiyatlarımız montaj yeri yapılacak alanın büyüklügü ve demir iskeletine göre farklılık göstermektedir.firmamız istanbul avrupa yakasında faaliyet göstermekte olup yapılacak iş durumuna göre anadolu yakasınada geçmektedir.istanbul dışı şeffaf tente talepleriniz belirtmiş oldugunuz ölçülerde hazırlanıp kargo ile gönderim yapılmaktadır. istanbul dışı  branda montacı firmamız tarafından yapılmamaktadır.

şeffaf tente branda m2 fiyatı  ortalama 40tl+kdv civarı olup yapılacak isin büyüklügüne ve küçüklügüne göre fiyatlarımız artmakta ve azalmaktadır. branda fiyatlarımız yerin ölçülüp m2 si çıkarıldıktan sonra müşterilerimize bildirilmektedir. müşteri onayı alındıktan sonra en kısa süre içerisinde teslim edilmektedir.wep sitemizde kullanılan şeffaf branda resimleri YURT GROUP branda yapmış oldugumuz şeffaf çadır branda çalışmalarımızdır.daha fazla bilgi ve detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

                                 ŞEFFAF BRANDA GÖRSELLERİMİZ 

 

istanbul branda halkalı branda merter branda sultanahmet branda ikitelli branda yenibosna çadır branda balkon çadır brandası bahçe kenarı brandası bagcılar çadır branda imalatı branda m2 fiyatları şeffaf fermarlı açılır kapanır branda taksim brandacı beyoglu açılır kapanır branda fermarlı branda otel teras brandası yazlık bahçe brandası ekonomik branda fiyatları hesablı branda imalatçısı 5×4 branda fiyatları pazar çadırı fiyatları brandacı