• TEL: 0212 433 26 66 TEL:0212 435 74 04
  • Email satis@yurtbranda.com

Pazar Çadırı

                                      YURT GROUP BRANDA PAZAR ÇADIRI İMALATI

 Pazar Çadırı, geleneksel pazar alanları veya yerleşik pazar alanları içerinde kullanıma en uygun yöntemdir. Pazar çadırları renk bakımından  artık standart hale gelmiş beyaz dışında her renk mevcuttur. Renk seçimi müşterinin isteğine göre  belirlenmektedir. Pazar çadırlarının en başlıca sorunları, taşınma esnasında hasar görmesi, veya yıpranmasıdır. YURT GROUP branda olarak bu durumu minimuma indirmek amacıyla kaliteli branda kumaşları kullanıyoruz. Pazar zamanı belli başlı günlerde olduğu gibi, hemen hemen her gün pazar alanları da  kurulabilir. Bu konuda ürettiğimiz pazar çadırları kolay kullanımı sayesinde sizleri fazla yormadan veya fazla vakit kaybı yaşamadan kolaylıkla kurulumu gerçekleştirilebilir.

Çadır genellikle güneş ışınlarına maruz kalmamak için kapı veya pencerelerin üstüne takılıp gölge yapması  için kullanılır. Tente maliyetlerine gelince öncelikle tentenin maliyetlerinden bahsedersek tentenin maliyetleri kullanacağınız alanın boyutlarına göre değişir.

Çadırınızın şekli boyutu genişliği ve kullanılan kalitesi, Çadırlarınızın ise kalın ve incelik kalitesine göre ve boyutuna göre YURT GROUP branda  firmalarımızdan seçeceğiniz bu ürünlerin ücretlerinde farklılıklar olabilmektedir. Bu ürünleri kale branda firmalarımızdan seçerek doğru bir seçim yapmış olursunuz.

Pazar çadırı fiyat, konusunda  genel bir fiyatlandırma yapılamamaktadır.  Pazar brandası fiyatları, kullanılacak brandanın ebatlarına göre değişmektedir. Dilerseniz telefonla bizleri arayarak pazar çadırı fiyatları konusunda  bilgi edinebilirsiniz.

Pazar tentesi branda  Kendi alanında uzmanlaşmış ekibi ile kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini üst sıralara çıkararak ön sıralara gelmiştir. Ayrıca ilerleyen teknolojiyi takip etmekte ve çıkan her yeni sistemi örenerek kendini geliştiren bir firmadır. Genel olarak ürettiği ürünleri; pazar brandası, yarasa, tünel ve Kızılay çadırı gibi pek çok çadır üretimi, kamyon, araba ve tekne brandaları, sabit, körüklü ve akardiyon tente çeşitleri gibi pek çok ana başlıkta sıralanabilir.

Başlıca istanbul olmak üzere tüm yerlere hitaben Toptan fiyatına çadır imal ediyoruz ve sizlere sunuyoruz, istekleriniz doğrultusunda her tür çadırı ölçü ve ebatlara göre dizayn edip hazırlıyoruz, Pazar çadırı ve pazarcı tentesi brandası firmamız tarafından isteğe göre imal edilir ve en kısa sürede Teslim sizlere teslim edilir,Yakıcı güneş ışınlarına Yağmura çamura ve kara soğuk kış hava şartlarına dayanıklı imalatımız ile sizlerin Hizmetindeyiz.