• TEL: 0212 433 26 66 TEL:0212 435 74 04
  • Email satis@yurtbranda.com

Branda Taşıma Torbası

Branda Taşıma Torbası Tekstil firmalarının kesimhanedeki ürünlerini dikim yıkama ve ütü paket gibi aşamalarında taşımakta kullandıkları Brandadan kaliteli Branda Taşıma Çuvalıdır.

Branda Taşıma Çuvalı Tekstil sektörü dışında Çamaşır yıkama firmaları Çamaşır Taşıma Torbası olarakda kullanılmaktadır. Ayrıca ayakkabı imalatçıları Saya Taşıma Torbası olarakda kullnılmaktadır.

branda çuval
branda çuval

Çogunlukla Tekstil firmaları tarafından kullanılan Branda Torbalar Seçim zamanı belediyeler tarafından Seçim Pusulası Taşıma Torbası olarakta kullanılmaktadır.Branda Çuval kullanışlı olması sebebiyle bir çok alanda tercih edilmektedir.Konfeksiyon Taşıma Torbası bir çok tekstil firması kullanmaktadır. Fason Taşıma Çuvalı kullanışlı olması sebebiyle tekstil firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Tekstil Tasima Torbasi
Tekstil Tasima Torbasi

Branda Taşıma Torbası Özellikleri

Branda Taşıma Torbası Yükseklik 1 metre taban 40×50 cm dir.Ağız çevresi 180 cm denk gelmektedir. Tekstil için idael kullanım ölçüsüdür. Müşteri isteği dogrultusunda farklı ölçülerde imalatımız mevcuttur.Branda Çuvallarımız birinci kalite kumaş ve malzemeden oluşmaktadır.Branda Taşıma Hurçlarımızda 180 gr ithal pilsa kumaş kullanılmaktadır.

Standart Taşıma Çuvalı ağız kısmı kapak büsme ipi ve takviye kolonundan oluşmaktadır.Branda Torbalarımızın orta kısımları ise takviye kolonu şeffaf irsaliye cebi ve taşıma kulplarından oluşmaktadır.Taban kısımlarında ise Fason Taşıma Çuvalarımızın takviye kolonu ve çift kat taban kullanılmaktadır.Agır Yük Taşıma Çuvalı olarak kullanılan Branda Torbalarımız kaliteli ve kullanışlıdır. Renk olarak gri,mavi,turuncu,yeşil ve sarı renkleri mevcuttur.

tekstil torbası
Tekstil Taşıma Brandası

Neden Branda Taşıma Torbasını Tercih Etmelisiniz…..

Branda Taşıma Poşeti uzun ömürlü olması sebebiyle bir çok tekstil firması tarafında tercih edilmektedir. Branda Taşıma Torbası ortalama 2 yıl kullanıma sahip olması sebebiyle ekonomiktir. firmanızın Taşıma maliyetini yıllık yarı yarıya düşürmektedir. Ayrıca Branda Çuvallar ile taşınan ürünler dış etkenlerden korunmaktadır.Taşıma esnasında çevresel faktörlerden etkilenmemektedir.Firmamızda üretilen Taşıma Çuvalları 2 yıl tamir garantilidir. Branda Taşıma Torbası Fiyatları konusunda piyasada en uygun fiyatlarla satış yapmaktayız..Firmamız Tekstil Taşıma Torbası Fiyatları konusunda ekonomik çözümler üretmektedir. Sizde Kaliteyi uygun fiyata almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekstil tasima torbasi
Branda tasima torbasi